Bussid Teenused Renditingimused KKK Kontakt
Sisupuu
 
 
Liik:
Kohtade arv:
Mark:
Teenus:
 
Koosta oma teekonnakaart >>
broneeri

(Renault Traffic)


Kontaktandmed
Kontaktisiku nimi
Telefon
E-post
   
Arve andmed (kui arve tuleb firmale)
Firma nimi
Aadress
   
Broneeringu info
Soovitav teenus
Soovitav sõiduk
Rendi alguskuupäev ja kell
Rendi lõpukuupäev ja kell
Marsruut
   
Jah, olen tutvunud Bussirent.ee renditingimustega ning nõustun nendega!

  
 
  Täna, 20.03
  1..6   Ennelõunal on muutliku pilvisusega ja sajuta ilm. Pärastlõunal pilvisus tiheneb. Lääne-Eestis jõuab lörtsi- ja vihmasadu, õhtuks hõlmab sadu Ida-Eesti. Edelatuul tugevneb 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 14-17 m/s, õhtul pöördub tuul Lääne-Eestis läände ja loodesse ning nõrgeneb. Õhutemperatuur on 1..6°C.
  Neljapäev, 21.03
-2..2   Öösel: Muutliku pilvisusega ilm. Ida-Eestis võib öö hakul veel lörtsi ja vihma sadada. Kohati tekib udu. Puhub läänekaare tuul 3-9, põhjarannikul puhanguti kuni 14 m/s, hommikuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on -2..+2°C. Teedel on libedust. Päeval: Pilvisus tiheneb. Lääne-Eestist algab pärastlõunal vihmasadu ja levib itta. Edelatuul tugevneb pärastlõunal 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 4..9°C.
4..9  
  Reede, 22.03
-1..3   Öösel: Öö hakul on pilves ilm, sajab vihma ja lörtsi. Hommikuks selgineb ja sadu lakkab. Tuul pöördub loodesse ja tugevneb 7-12, rannikul puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on -1..+3°C. Päeval: Päikesepaisteline ilm. Õhtuks Lääne-Eestis pilvisus tiheneb, kuid ilm püsib sajuta. Puhub lääne- ja loodetuul 4-9, ennelõunal põhjarannikul 7-12, puhanguti kuni 17 m/s, õhtul pöördub saartelt alates edelasse. Õhutemperatuur on 2..7°C.
2..7  
  Laupäev, 23.03
-5..2   Öösel: Pilvisus tiheneb kõikjal. Varahommikul laieneb saartel algav sadu üle Eesti. Sajab lörtsi ja vihma. Edela- ja lõunatuul tugevneb 7-12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on öö hakul 0..-5, saartel kuni +2, hommikuks tõuseb. Päeval: Ennelõunal on pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma, pärastlõunal lääne poolt alates sadu lakkab ja pilvisus hõreneb. Puhub edela- ja lõunatuul 7-12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 m/s, õhtul pöördub tuul läände. Õhutemperatuur on 4..9°C.
4..9  
 Päike
   tõuseb: 06:27
   loojub: 18:32
 EMHI
 Hoiatused
 Ilm täna
 Ilm merel ja Peipsil
 Suusainfo

a-rent.ee

 
 
© Bussirent.ee