Bussid Teenused Renditingimused KKK Kontakt
Sisupuu
 
 
Liik:
Kohtade arv:
Mark:
Teenus:
 
Koosta oma teekonnakaart >>
broneeri

Juhiga rent


Mõnikord, kui Sulle vajalikul hetkel ei välju rongid, bussid või isegi lennukid, kuid Sul on ilmtingimata vaja jõuda kokkulepitud ajaks sihtpunkti, saame Sind suure tõenäosusega aidata meie. Oma puhkuse- või tööreisi mugavamaks korraldamiseks pakume Sulle juhiga bussirendi teenust.

Meie sõbralik ja viisakas bussijuht viib Sinu ja Su sõbrad soovitud sihtpunkti ja loomulikult ka tagasi, kui vaid soovid. Sõiduks kuluvat aega võid kasutada aga omale meelepärasel viisil.

Läheneme iga kliendi vajadustele personaalselt ning rendi maksumus kujuneb igal konkreetsel juhul erinev. Lepingu sõlmimiseks teeme Sulle konkreetse pakkumise.

Juhiga renditeenust kasutades saad tunda ennast turvaliselt ja kindlalt. Meie juhid on pikaajalise juhtimiskogemusega ja tagavad turvalise teekonna.

 
  Täna, 20.03
  1..6   Ennelõunal on muutliku pilvisusega ja sajuta ilm. Pärastlõunal pilvisus tiheneb. Lääne-Eestis jõuab lörtsi- ja vihmasadu, õhtuks hõlmab sadu Ida-Eesti. Edelatuul tugevneb 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 14-17 m/s, õhtul pöördub tuul Lääne-Eestis läände ja loodesse ning nõrgeneb. Õhutemperatuur on 1..6°C.
  Neljapäev, 21.03
-2..2   Öösel: Muutliku pilvisusega ilm. Ida-Eestis võib öö hakul veel lörtsi ja vihma sadada. Kohati tekib udu. Puhub läänekaare tuul 3-9, põhjarannikul puhanguti kuni 14 m/s, hommikuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on -2..+2°C. Teedel on libedust. Päeval: Pilvisus tiheneb. Lääne-Eestist algab pärastlõunal vihmasadu ja levib itta. Edelatuul tugevneb pärastlõunal 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 4..9°C.
4..9  
  Reede, 22.03
-1..3   Öösel: Öö hakul on pilves ilm, sajab vihma ja lörtsi. Hommikuks selgineb ja sadu lakkab. Tuul pöördub loodesse ja tugevneb 7-12, rannikul puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on -1..+3°C. Päeval: Päikesepaisteline ilm. Õhtuks Lääne-Eestis pilvisus tiheneb, kuid ilm püsib sajuta. Puhub lääne- ja loodetuul 4-9, ennelõunal põhjarannikul 7-12, puhanguti kuni 17 m/s, õhtul pöördub saartelt alates edelasse. Õhutemperatuur on 2..7°C.
2..7  
  Laupäev, 23.03
-5..2   Öösel: Pilvisus tiheneb kõikjal. Varahommikul laieneb saartel algav sadu üle Eesti. Sajab lörtsi ja vihma. Edela- ja lõunatuul tugevneb 7-12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on öö hakul 0..-5, saartel kuni +2, hommikuks tõuseb. Päeval: Ennelõunal on pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma, pärastlõunal lääne poolt alates sadu lakkab ja pilvisus hõreneb. Puhub edela- ja lõunatuul 7-12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 m/s, õhtul pöördub tuul läände. Õhutemperatuur on 4..9°C.
4..9  
 Päike
   tõuseb: 06:27
   loojub: 18:32
 EMHI
 Hoiatused
 Ilm täna
 Ilm merel ja Peipsil
 Suusainfo

a-rent.ee

 
 
© Bussirent.ee